Cena

Cena

Profesjonalny manicure

Delikatne paznokcie wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Nie tylko akcesoria do manicure mogą być pomocne dla cienkiej i wrażliwej płytki paznokciowej, ale i odpowiednie zabiegi kosmetyczne. Wiele z nich możliwych jest do wykonania w domu, jeżeli posiada się odpowiednie akcesoria kosmetyczne. Dłonie są wizytówką każdej kobiety, a dbałość o nie wymaga wiele wysiłku. Manicure z Donegal jest łatwy, prosty i bezpieczny. Dzięki szerokiemu asortymentowi akcesoriów do manicure marki Donegal pielęgnacja paznokci nie jest skomplikowaną czynnością i umożliwia codzienną ich kosmetykę. Profesjonalny manicure to niekoniecznie wizyta w salonie kosmetycznym. O nasze dłonie i paznokcie możemy zadbać w domu samodzielnie przy użyciu podstawowych przyborów, które posiadamy w swojej kosmetyczce. Każdy manicure zacząć należy od pielęgnacji dłoni. Szczoteczka do paznokci nie tylko umożliwia dokładne wyczyszczenie paznokci, ale i zapewnia wyjątkowo zdrowy dla skóry peeling.

Najlepsze akcesoria do manicure

Akcesoria do manicure to przede wszystkim pilniki do paznokcicążki do paznokci i nożyczki do paznokci, akcesoria do usuwania skórek (nożyczki i cążki do skórek, kopytka, radełka oraz drewniane patyczki), polerki i bloki matujące oraz zmywacze do paznokci. Jedną z najważniejszych zasad manicure oraz przygotowywania paznokci pod manicure hybrydowy jest to, że nigdy nie należy piłować mokrych paznokci. Zmiękczanie i nawilżanie paznokci oraz skórek powinno mieć miejsce zawsze po zabiegu manicure. Również podczas usuwania skórek należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ stanowią one barierę ochronną, która chroni skórę palców przed dostaniem się do niej bakterii. Dlatego też dobór odpowiednich i wysokich jakościowo akcesoriów do paznokci jest bardzo ważny dla naszego zdrowia. Najbezpieczniejszymi przyborami do usuwania skórek są metalowe radełka do ich precyzyjnego wycinania, natomiast aby bezboleśnie odsunąć zarastające paznokcie skórki należy posłużyć się drewnianymi patyczkami do skórek.

Domowy manicure

Każda miłośniczka manicure hybrydowego znajdzie u nas akcesoria, które pomogą jej w zrobieniu pięknych paznokci. Oprócz wspomnianych wcześniej pilników papierowych o różnych kształtach i gradacjach Donegal ma do zaoferowania również aceton, cleaner oraz remover. Preparaty do manicure hybrydowego od Donegal mają przyjemny truskawkowy zapach, są delikatne dla naturalnej płytki paznokciowej i nie wysuszają skórek. Seria płynów i preparatów do manicure od Donegal zawiera również emulsję zmywającą klasyczny lakier do paznokci z proteinami jedwabiu, który jest szczególnie wskazany dla osób posiadających delikatną płytkę paznokciowych.

Manicure i pielęgnacja dłoni

Manicure to nie tylko akcesoria do obróbki paznokci. Dla wszystkich pań, które nie mają czasu lub nie potrafią zrobić hybrydowych paznokci proponujemy szybkie i proste rozwiązanie, jakim są sztuczne paznokcie. Łatwa aplikacja i równie łatwe zdejmowanie tipsów umożliwia częste zmiany stylizacji paznokci, w zależności od okazji lub humoru. Aplikacja sztucznych paznokci jest prosta, łatwa i szybka. Aby tipsy wyglądały naturalnie i by mogły utrzymać się na paznokciach jak najdłużej najpierw należy odpowiednio przygotować paznokcie. Manicure zacząć należy od skrócenia naturalnych paznokci pilnikiem. Następnie należy odsunąć skórki metalowym kopytkiem lub drewnianym patyczkiem do skórek. Klej do sztucznych paznokci powinien być nałożony na wewnętrzną stronę tipsa. Sztuczne paznokcie to najszybszy sposób na piękny manicure. Po każdym zdjęciu tipsów dobrze jest zafundować dłoniom i paznokciom domowe spa, czyli wetrzeć w dłonie odżywczą maskę i nałożyć bawełniane rękawiczki kosmetyczne.

Czytaj więcej...