Manicure

Delikatne paznokcie wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Nie tylko akcesoria do manicure mogą być pomocne dla cienkiej i wrażliwej płytki paznokciowej, ale i odpowiednie zabiegi kosmetyczne. Wiele z nich możliwych jest do wykonania w domu, jeżeli posiada się odpowiednie akcesoria kosmetyczne. Dłonie są wizytówką każdej kobiety, a dbałość o nie wymaga wiele wysiłku. Manicure z Donegalem jest łatwy, prosty i bezpieczny. Dzięki szerokiemu asortymentowi akcesoriów do manicure marki Donegal pielęgnacja paznokci nie jest skomplikowaną czynnością i umożliwia codzienną ich kosmetykę.

Akcesoria do manicure to przede wszystkim pilniki do paznokcicążki do paznokci i nożyczki do paznokci, akcesoria do usuwania skórek (nożyczki i cążki do skórek, kopytka, radełka oraz drewniane patyczki), polerki i bloki matujące oraz zmywacze do paznokci (z witaminkami). Jedną z najważniejszych zasad manicure oraz przygotowywania paznokci pod manicure hybrydowy jest to, że nigdy nie należy piłować mokrych paznokci. Zmiękczanie i nawilżanie paznokci oraz skórek powinno mieć miejsce zawsze po zabiegu manicure. Również podczas usuwania skórek należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ stanowią one barierę ochronną, która chroni skórę palców przed dostaniem się do niej bakterii. Dlatego też dobór odpowiednich i wysokich jakościowo akcesoriów do paznokci jest bardzo ważny dla naszego zdrowia.

Każda miłośniczka manicure hybrydowego znajdzie u nas akcesoria, które pomogą jej w zrobieniu pięknych paznokci. Oprócz wspomnianych wcześniej pilników papierowych o różnych kształtach i gradacjach Donegal ma do zaoferowania również acetoncleaner oraz remover. Preparaty do manicure hybrydowego od Donegal mają przyjemny truskawkowy zapach, są delikatne dla naturalnej płytki paznokciowej i nie wysuszają skórek.

Manicure to nie tylko akcesoria do obróbki paznokci. Dla wszystkich pań, które nie mają czasu lub nie potrafią zrobić hybrydowych paznokci proponujemy szybkie i proste rozwiązanie, jakim są sztuczne paznokcie. Łatwa aplikacja i równie łatwe zdejmowanie tipsów umożliwia częste zmiany stylizacji paznokci, w zależności od okazji lub humoru.

Czytaj więcej...
Pokazano 1-21 z 168 pozycji

Aktywne filtry