Marka

Marka

Cena

Cena

Akcesoria do kąpieli

Twoje ciało jest Twoją świątynią. Dbałość o higienę ciała przekłada się nie tylko na stan zdrowia ciała, ale i duszy. Nie ma nic bardziej odprężającego niż przyjemna, gorąca kąpiel, ani nic zdrowszego niż rześki, poranny prysznic. Podczas tych czynności korzystamy nie tylko z ulubionych kosmetyków myjących, ale i akcesoriów do kąpieli. Podstawowymi akcesoriami do mycia ciała, które znajdują się w każdej łazience, są gąbki do kąpieli. Miękkie i sprężyste gąbki odpowiednio spieniają żel pod prysznic, co umożliwia dokładne umycie ciała. Myjki do kąpieli to wykonane ze specjalnego materiału akcesoria, które nietylko lekko peelingują ciało podczas mycia, ale i pozwalają na delikatny masaż. Niezawodnym przyborem do mycia jest również szczotka do pleców, której naturalne włosie stymuluje krążenie. Dla osób, które cenią sobie długie kąpiele i relaks Donegal oferuje rękawice do kąpieli. Seria Nature gift to seria gąbek i myjek z sizalu to ukłon w stronę miłośników ekologii, którzy cenią sobie naturalne materiały. W każdej łazienkowej kosmetyczce nie powinno zabraknąć zapasowych pojemników na kosmetyki płynne i kremowe. Ich niewielka pojemność pozwala na wygodne przechowywanie ich nie tylko w kosmetyczce, ale torebce czy plecaku.

Akcesoria do mycia ciała

Gąbki do kąpieli to klasyczne akcesoria do mycia ciała. Od kilku lat coraz większym uznaniem cieszą się myjki do kąpieli. Wykonane są one z materiałów, które pozwalają na szybkie ich schnięcie, dzięki czemu zachowują swoje właściwości myjące na długi czas. Gąbka do kąpieli jeżyk z pewnością zachwyci małych milusińskich i umili czas kąpieli. Kolorowe myjki do kąpieli wykonane z siatki dedykowane są nie tylko do mycia ciała, ale względu na swoją budowę i materiał, który nie wpija kosmetyków są idealne do peelingu. Wystarczy nałożyć na myjkę peeling (gruboziarnisty lub drobnoziarnisty) i wykonać nią zdrowotny masaż całego ciała. Wyjątkowo przydatnym rodzajem gąbek do mycia są gąbki osadzone na długiej rączce plastikowej lub drewnianej. Są to odpowiedniki szczotek do mycia pleców z tą różnicą, że zamiast główki z myjącą i masującą szczotką mają gąbkę, którą można delikatnie umyć plecy i barki.

Akcesoria do pielęgnacji ciała z naturalnych materiałów

Akcesoria do kąpieli wykonane z naturalnych materiałów to szczególna pozycja w ofercie Donegal. Drewniane akcesoria do mycia ciała z naturalnym włosiem to idealna opcja dla miłośników eko. Naturalne akcesoria cieszą się uznaniem ze względu na swoją trwałość i niezawodność. Szczególnie warte zainteresowania są szczotki do mycia pleców na długiej, drewnianej rączce. Ich odpowiednikiem jest szczotka do pleców plastikowa. W ofercie szczotek Donegal posiada również liczne szczoteczki do paznokci, które pozwolą zadbać o higienę dłoni i stóp.

Gąbki do kąpieli

Kolorowe gąbki do kąpieli znajdują się w każdym domu. Te niezawodne akcesoria do mycia ciała towarzyszą nam codziennie podczas orzeźwiającego prysznica i relaksującej kąpieli. Kształt gąbki do kąpieli może być klasycznym, tak jak gąbka cegła lub posiadać masujące wypustki, jak w przypadku podłużnej gąbki do kąpieli i podwójnej gąbki do kąpieli, która składa się z klasycznej sprężystej gąbki oraz porowatego lekko szorstkiego materiału, który umożliwia nie tylko masaż ciała, ale i złuszczenie martwego naskórka.

Pielęgnacja ciała

Akcesoria do pielęgnacji ciała to nie tylko gąbki do mycia ciała podczas kąpieli. Pielęgnacja ciała to również pielęgnacja twarzy. Dbanie o skórę twarzy rozpocząć należy na demakijażu, do czego idealnie nadaje się myjka do demakijażu Boo Boo Cleaning. Następnie należy dokładnie umyć i oczyścić skórę przy pomocy gąbki do mycia twarzy. Zwieńczeniem czynności pielęgnacyjnych jest złuszczenie martwego naskórka przy pomocy myjki do mycia i masaży twarzy w kształcie śmiesznej ośmiorniczki.

Damskie kosmetyczki

Każda kobieta zna ten problem, gdy ulubione akcesoria do makijażu lub akcesoria do manicure nie mieszczą się już w kosmetyczce. Kolorowe kosmetyczki od Donegal to szeroka gama kosmetyczek wykonanych z wysokojakościowych, nieprzemakalnych materiałów, w których można przechowywać nie tylko ulubione kosmetyki czy perfumy, ale i akcesoria do pielęgnacji ciała i akcesoria toaletowe.

Czytaj więcej...