Pielęgnacja skóry

Właściwa i przynosząca skutki pielęgnacja twarzy powinna odbywać się przy pomocy profesjonalnych akcesoriów do demakijażu, mycia i masażu skóry. Codzienne dbanie o cerę powinno zacząć się od demakijażu, czyli zmycia z twarzy makijażu: podkładu i kosmetyków malowania twarzy, takich jak róż, bronzer i rozświetlacz oraz zmycia problematycznego makijażu oczu, czyli bardzo często wodoodpornego eyelinera i tuszu do rzęs. Myjka do demakijażu BOO BOO to rewolucyjne akcesorium do zmywania makijażu przy pomocy wyłącznie wody. Myjka nie wymaga użycia żadnych kosmetyków myjących, ani też jednorazowych wacików, ponieważ jest wielokrotnego użytku. Praktycznie każda kobieta nosi na co dzień jakieś elementy makijażu. Skoro dbamy o jakość kosmetyków i akcesoriów malujących powinniśmy dbać również o jakość kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji cery. Profesjonalne gąbki do makijażu umożliwiają nałożeniu podkładu, tak, by makijaż wyglądał naturalnie, natomiast myjki do mycia twarzy umożliwiają perfekcyjne zmycie makijażu i utrzymanie cery w zdrowiu i promienności.

Akcesoria do pielęgnacji twarzy

Kiedy mamy już za sobą pierwszy etap pielęgnacji skóry, czyli zmycie codziennego makijażu przy pomocy myjki do demakijażu Boo Boo Cleaning należy dokładnie umyć i wypeelingować skórę twarzy. Idealnym produktem do tego typu czynności jest myjka do mycia i masażu o uroczym kształcie ośmiorniczki. Myjka posiada z jednej strony wypustki do mycia twarzy, z drugiej - do masażu. Tego typu mycie i masowanie skóry nie tylko ją oczyszcza, ale i pobudza krążenie. Jeżeli zależy nam nie tylko na dokładnym umyciu skóry, ale i jednoczesnym peelingu należy zaopatrzyć się w myjkę do mycia twarzy z kieszonką. Myjka ta wykonana jest z mocno porowatej gąbki, która spienia kosmetyki myjące i umożliwia stymulujący peeling skóry. Dla fanów klasyki Donegal w swoim asortymencie przyborów do pielęgnacji twarzy ma również klasyczny, wodoodporny płatek do twarzy oraz szczoteczkę do mycia twarzy, która jest jednym z podstawowych i najwygodniejszych narzędzi do dokładnej pielęgnacji cery.

Jak dbać o skórę twarzy

Najczęstszym błędem pielęgnacji skóry jest nieodpowiednie o nią dbanie. Wiele czynników może wpłynąć na stan zdrowia i wyglądu cery. Wybór bezpiecznych i dostosowanych do potrzeb skóry akcesoriów do pielęgnacji twarzy może zdziałać cuda i zdecydowanie ma zbawienny wpływ na poprawę kondycji skóry twarzy. W ofercie akcesoriów do twarzy Donegal znaleźć można komplet przyborów do higieny i pielęgnacji cery. Łyżeczki do oczyszczania skóry pomogą pozbyć się jej niedoskonałości, takich jak pojedyncze pryszcze czy wypryski. Pielęgnacja twarzy to również jej nawilżanie i odżywianie, a zatem stosowanie wszelkiego rodzaju masek, maseczek, glinek, alg, itp. Tutaj Donegal również wychodzi naprzeciw swoim klientom - znacznym ułatwieniem i usprawnieniem czynności nakładania i ściągania tego typu odżywczych kosmetyków są pędzle i szpatułka do aplikacji maseczek. Pozwalają one na łatwą i szybka aplikację masek na powierzchnię całej twarzy i nie zmarnowanie kosmetyku poprzez nakładanie go palcami. W zmywaniu maseczek pomagają natomiast gąbki celulozowe, które lekko zwilżone wodą bez problemu pozwalają delikatnie ściągnąć z twarzy każdy rodzaj maski bez potrzeby szorowania jej i niszczenia efektu odżywienia.

Czytaj więcej...