Maski ochronne

Donegal wychodzi naprzeciw potrzebom naszej zmieniającej się rzeczywistości. Obecnie przyszło nam żyć w czasach pandemii, gdzie dbając o swoje zdrowie i zdrowie innych obowiązkowo nosimy maseczki zasłaniając usta i nos. Donegal Akcesoria Kosmetyczne w swojej ofercie posiada ochronne maseczki wykonane z włókniny poliestrowo-wiskozowej, które zapewniają izolację od czynników zewnętrznych zmniejszając ryzyko zakażenia i rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych, przenoszonych drogą kropelkową. Maseczki higieniczne umożliwiają swobodne oddychanie. Materiał jest antyalergiczny, nie uczula i nie obciera skóry twarzy. Maseczki posiadają certyfikat OEKO-TEX 100. Maseczki ochronne pakowane są po 3 szt. lub po 1 szt. Są wielokrotnego użytku i należy prać je ręcznie.

Produkty antybakteryjne i ochronne

Podręczne żele antybakteryjne to obecnie niezwykle pożądany produkt. Każdy z nas stara się jak najczęściej dezynfekować dłonie, szczególnie, jeśli przebywamy w miejscach publicznych czy środkach komunikacji miejskiej. Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu etylowego nie wymaga rozcieńczania wodą - jest gotowy do użytku. Nie wymaga również spłukiwania i wycierania dłoni w chusteczkę czy ręcznik. Zawiera 70% alkoholu etylowego, dzięki czemu jest skutecznym środkiem dezynfekującym. Pojemność 120 ml sprawia, że jest niezwykle poręczny i pomieści się w każdej kosmetyczce, torebce czy męskiej saszetce.

Uniwersalny płyn antybakteryjny

Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni przeznaczony do codziennego stosowania. Skutecznie dezynfekuje skórę dłoni. Ma działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i antygrzybiczne. Płynem należy dezynfekować ręce przez 20-30 sekund, nie wymaga rozcieńczania ani przemywania wodą. Nie wysusza skóry dłoni. Jest skuteczny natychmiast po użyciu. Ma pojemność 5 litrów. Można go przelać do mniejszego pojemnika, np. do pojemnika na kosmetyki z zakrętką i płyn będzie służył nam jako podręczna dezynfekcja. Silikonowy pojemnik na kosmetyki jest poręczny i dobrze zabezpieczony przed samoczynnym otwieraniem się i wylaniem płynu. Wykonany jest z miękkiego silikonu, dzięki czemu możemy wykorzystać przelany do niego kosmetyk do końca wyciskając płyn z buteleczki. Zestaw podróżnych pojemników na kosmetyki w plastikowej, przezroczystej kosmetyczce możemy wykorzystać nie tylko w podróży, ale również do przechowywania płynu czy żelu do dezynfekcji. Zawiera on 3 pojemniki do kosmetyków płynnych oraz 2 słoiczki na kremy. Pamiętajmy, że długotrwałe stosowanie płynów do dezynfekcji może przesuszać skórę dłoni. Dbajmy o jej nawilżanie, stosujmy kremy do rąk, a raz w tygodniu starajmy się nakładać na dłonie odżywczą maskę regenerującą na całą noc, zabezpieczając dłonie rękawiczkami kosmetycznymi.

Czytaj więcej...