Niezbędne akcesoria toaletowe

Akcesoria toaletowe to przybory, których używa się codziennie. W naszej łazience nie może zabraknąć podstawowych pomocy, które ułatwiają nam codzienną pielęgnację. Donegal w swojej ofercie akcesoriów toaletowych ma zestawy toaletowe, w których skład wchodzą mydelniczka, etui na szczoteczkę do zębów oraz kubek łazienkowy, a wszystko to zapakowane w wygodną kosmetyczkę, dzięki czemu zestaw jest idealny do zabrania w podróż. Zestaw toaletowy jest niezbędny również podczas wyjazdów wakacyjnych czy koloni. Najwygodniejszymi do przewożenia lub przechowywania akcesoriów toaletowych są kosmetyczki zamykane na zamek. Bogate wzornictwo kosmetyczek od Donegal pozwala na wybór wymarzonego koloru i wzoru materiału.

Pędzel do golenia dla mężczyzn

Nie ma nic bardziej eleganckiego niż męska toaleta przy pomocy nieśmiertelnych i klasycznych akcesoriów do golenia brody. Panowie z pewnością docenią wysoką jakość pędzli do golenia na mokro od Donegal. Pędzel do golenia z włosia borsuka gwarantuje dokładne rozprowadzenie pianki do golenia na powierzchni twarzy. Wykonane z najwyższej jakości pędzle z włosia borsuka pozwalają na najwyższy komfort golenia. Nieco lżejszym odpowiednikiem tego pędzla do golenia jest pędzel z miksem włosia naturalnego z syntetycznym. Jego zaletą jest to, że pozwala szybko zmiękczyć i unieść zarost, ułatwiając w ten sposób golenie i zapobiegając przed ewentualnym zacięciem skóry. Pędzle do golenia z włosia syntetycznego są idealne dla osób ceniących sobie łatwość i szybkość z jaką pędzel pozwala wyrobić pianę i rozprowadzić kosmetyk na powierzchni twarzy. Golenie twarzy, nawet najostrożniejsze może podrażnić delikatną skórę, dlatego poleca się by również i panowie poważnie podchodzili do tematu pielęgnacji cery. W tych czynnościach pomogą im gąbki i myjki do mycia i masażu twarzy. A po wieczornym goleniu twarzy na mokro polecamy zwłaszcza ciepłe odprężenie przy pomocy zamoczonej w gorącej wodzie myjki do twarzy, nałożonej na twarz, która ukoi naprężoną skórę. Odprężające i oczyszczające.

Małe pojemniki na kosmetyki

Coraz więcej czasu spędzamy poza domem. W naszych torebkach, plecakach i neseserach nosimy nie tylko portfel, telefon i klucze, ale i kosmetyki. Chcąc mieć zawsze pod ręką ulubione kosmetyki możemy przelać je do niewielkich pojemników z zakrętką, które zawsze możemy mieć przy sobie. Silikonowy pojemnik jest wygodnym i bezpiecznym akcesorium, do którego możemy przelać antybakteryjny płyn lub żel do dezynfekcji rąk. Jeżeli szykujemy się na podróż samolotem niezbędne będą pojemniki na kosmetyki płynne o pojemności 100 ml, ponieważ taka właśnie pojemność jest dozwolona w bagażu podręcznym.

Czytaj więcej...