Niezbędne akcesoria toaletowe

Akcesoria toaletowe to przybory, których używa się codziennie. W naszej łazience nie może zabraknąć podstawowych pomocy, które ułatwiają nam codzienną pielęgnację. Donegal w swojej ofercie akcesoriów toaletowych ma zestawy toaletowe, w których skład wchodzą mydelniczkaetui na szczoteczkę do zębów oraz kubek łazienkowy, a wszystko to zapakowane w wygodną kosmetyczkę, dzięki czemu zestaw jest idealny do zabrania w podróż. Zestaw toaletowy jest niezbędny również podczas wyjazdów wakacyjnych czy koloni. Najwygodniejszymi do przewożenia lub przechowywania akcesoriów toaletowychkosmetyczki zamykane na zamek. Bogate wzornictwo kosmetyczek od Donegal pozwala na wybór wymarzonego koloru i wzoru materiału.

Pędzel do golenia dla mężczyzn

Nie ma nic bardziej eleganckiego niż męska toaleta przy pomocy nieśmiertelnych i klasycznych akcesoriów do golenia brody. Panowie z pewnością docenią wysoką jakość pędzli do golenia na mokro od Donegal. Pędzel do golenia z włosia borsuka gwarantuje dokładne rozprowadzenie pianki do golenia na powierzchni twarzy. Wykonane z najwyższej jakości pędzle z włosia borsuka pozwalają na najwyższy komfort golenia. Nieco lżejszym odpowiednikiem tego pędzla do golenia jest pędzel z miksem włosia naturalnego z syntetycznym. Jego zaletą jest to, że pozwala szybko zmiękczyć i unieść zarost, ułatwiając w ten sposób golenie i zapobiegając przed ewentualnym zacięciem skóry. Pędzle do golenia z włosia syntetycznego są idealne dla osób ceniących sobie łatwość i szybkość z jaką pędzel pozwala wyrobić pianę i rozprowadzić kosmetyk na powierzchni twarzy. Golenie twarzy, nawet najostrożniejsze może podrażnić delikatną skórę, dlatego poleca się by również i panowie poważnie podchodzili do tematu pielęgnacji cery. W tych czynnościach pomogą im gąbki i myjki do mycia i masażu twarzy. A po wieczornym goleniu twarzy na mokro polecamy zwłaszcza ciepłe odprężenie przy pomocy zamoczonej w gorącej wodzie myjki do twarzy, nałożonej na twarz, która ukoi naprężoną skórę. Odprężające i oczyszczające.

Małe pojemniki na kosmetyki

Coraz więcej czasu spędzamy poza domem. W naszych torebkach, plecakach i neseserach nosimy nie tylko portfel, telefon i klucze, ale i kosmetyki. Chcąc mieć zawsze pod ręką ulubione kosmetyki możemy przelać je do niewielkich pojemników z zakrętką, które zawsze możemy mieć przy sobie. Silikonowy pojemnik jest wygodnym i bezpiecznym akcesorium, do którego możemy przelać antybakteryjny płyn lub żel do dezynfekcji rąk. Jeżeli szykujemy się na podróż samolotem niezbędne będą pojemniki na kosmetyki płynne o pojemności 100 ml, ponieważ taka właśnie pojemność jest dozwolona w bagażu podręcznym.

Czytaj więcej...