Donegal — jesteśmy blisko ludzi od 25 lat

Jesteśmy liderami na rynku sprzedaży akcesoriów kosmetycznych w Polsce i na świecie. Nasze produkty można kupić w drogeriach i sklepach wielkopowierzchniowych w całej Polsce, jak również w 20 krajach, między innymi w Norwegii, Kazachstanie, Grecji, Holandii, Chorwacji, Słowacji, na Cyprze, jak również Islandii. Liczba krajów eksportowych, do których firma dostarcza produkty, z roku na rok rośnie.

Współpracujemy z najlepszymi:

Jednak Donegal to coś znacznie więcej, niż firma. Jest ona kształtowana przez nasze korzenie i wartości, które nas łączą i wyróżniają.


Nasze produkty tworzymy z pasji i zamiłowania do każdego człowieka. Chcemy odpowiadać na jego potrzeby, ale jednocześnie lubimy zaskakiwać. I sprawia nam to ogromną satysfakcję!

Nasza bogata oferta obejmuje zarówno akcesoria do makijażu, jak i do pielęgnacji całego ciała.
Zajmujemy się również sprzedażą produktów do manicure klasycznego i hybrydowego. Jesteśmy przekonani, że nie raz zetknęli się Państwo z produktami naszej marki.

Esencją naszej pracy jest zadowolenie każdego klienta. Uwielbiamy piękne detale, dzięki którym nasze produkt są dopracowane pod każdym względem, aby mogły zachwycać! Zależy nam, aby klienci zawsze otrzymywali produkty wysokiej jakości, o nietuzinkowych designie.

Donegal to team ludzi pełnych zaangażowania. Jesteśmy prężnie i nieustająco rosnącą marką, która łączy tradycję z nowoczesnością, dzięki czemu z powodzeniem prowadzi swój biznes od lat.

Wyznaczamy sobie ambitne cele, a nasze sukcesy są podwaliną dla długoterminowych i zyskownych działań.

Zależy nam na stałym rozwoju, ale przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości: zarówno jeśli chodzi o produkty, jak i naszą współpracę z innymi firmami.


Nasza marka została już czterokrotnie wyróżnioną nagrodą „Przedsiębiorstwa Fair Play”. Jest to nagroda przyznawana za etyczne postępowanie w biznesie oraz rzetelną i uczciwą postawę wobec klientów i kontrahentów.