Donegal od 25 lat jest jednym z liderów na rynku w sprzedaży akcesoriów kosmetycznych w Polsce i na świecie. Oferowane przez nas produkty skierowane są do osób, które pragną zachować piękny i zdrowy wygląd.  Bogata oferta asortymentu najwyższej jakości, konkurencyjne ceny oraz profesjonalna obsługa sprawiają, iż z roku na rok grono zadowolonych klientów powiększa się. Nasze kompetencje oraz doświadczenie dają gwarancję wysokiej jakości oferowanych produktów oraz rozwiązań handlowych. Nasze produkty i innowacje są wyznacznikiem dla innych firm i ustawiają im wysoko poprzeczkę. Donegal to jednak coś znacznie więcej: kultura naszej firmy sprawia, że jesteśmy unikatowi. Jest ona kształtowana przez nasze korzenie i wartości, które nas łączą i wyróżniają.

Nasi klienci są naszym priorytetem. To właśnie dla nich nieustannie udoskonalamy nasze produkty.

Akcesoria kosmetyczne Donegal można kupić w drogeriach i sklepach wielkopowierzchniowych w całej Polsce, jak również w 18 krajach, między innymi w Kazachstanie, Białorusi, Rosji, Azerbejdżanie, Grecji, Słowacji, na Cyprze, jak również Islandii. Liczba krajów eksportowych, do których firma dostarcza produkty z roku na rok rośnie.
W listopadzie 2011 roku nasza marka Donegal otrzymała tytuł „Przedsiębiorstwa Fair Play”, który przyznawany jest za etyczne postępowanie w biznesie oraz rzetelną i uczciwą postawę wobec klientów i kontrahentów. Niniejszy certyfikat potwierdza transparentność oraz solidność naszego przedsiębiorstwa. Zostaliśmy wyróżnieni tą nagrodą już czterokrotnie.Donegal pasja i profesjonalizm

Jesteśmy entuzjastami piękna. Wiemy, jak ważna jest pielęgnacja twarzy, ciała i włosów oraz jak istotne są odpowiednie akcesoria kosmetyczne, dzięki którym możemy zadbać o piękny, naturalny wygląd oraz o zdrowie i doskonałą kondycję.

Donegal to team ludzi pełnych pasji. Jesteśmy prężnie i nieustająco rozwijającym się zespołem ludzi, którzy są oddani sprawie, którą reprezentują. Jesteśmy dumni z naszych dokonań. Wyznaczmy sobie ambitne cele, ponieważ dla nas liczą się przede wszystkim ich rezultaty. Jesteśmy w szczytowym okresie naszych działań. Systematycznie wdrażamy plany i strategie. Nasze sukcesy są podwaliną dla długoterminowego, zyskownego rozwoju.W ofercie firmy Donegal znaleźć można produkty z takich kategorii jak makijaż, włosy, manicure i pedicure. Każda z tych kategorii to kompletne zestawienie wszystkich niezbędnych artykułów. Donegal może poszczycić się wyśmienitymi kolekcjami ekskluzywnych pędzli do makijażu. Naszym klientom mamy do zaoferowania osiem fenomenalnych serii pędzli do makijażu, spośród których jedna jest wyjątkowo profesjonalna. Miotełki pędzli z serii PROFESSIONAL wykonane zostały z wysokogatunkowego syntetycznego i naturalnego włosia. Jeżeli chcemy zatrzymać ulubione pędzle na dłużej należy o nie odpowiednio dbać. Najlepszą dla tej czynności pomocą jest czyścik do pędzli, który umożliwia dokładne i higieniczne wymycie włosia z resztek kosmetyków.

Odkąd na rynku kosmetycznym pojawiły się blendujące gąbki do makijażu do podkładu wprowadziliśmy do swojej oferty nowatorski produkt – gąbki do makijażu BLENDING SPONGE, których posiadamy bardzo szeroki wybór, spełniając tym samym zróżnicowane potrzeby klientów. Różnokolorowe gąbki charakteryzują się odmiennymi stopniami miękkości i sprężystości materiału: gąbka do makijażu JUNGLE oraz biało-szary marmurek to gąbki SUPER SOFT, natomiast różowa łezka to klasyczna gąbka  blendującą o mocno zbitym materiale, wyjątkowo długotrwała i wchłaniająca minimalną ilość kosmetyków.

Marka posiada również kompletną ofertę akcesoriów do manicure hybrydowego i pedicure. Coraz więcej osób podejmuje się wykonywania różnych zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych dłoni i paznokci w warunkach domowych, a to wymaga bezpiecznych i trwałych narzędzi, wykonanych z solidnego materiału. Produktami szczególnie wartymi wspomnienia są cleaner, remover i aceton o truskawkowym zapachu. Delikatne dla skóry preparaty są podstawą do zabiegów paznokci hybrydowych.


Profesjonalne akcesoria do włosów, takie jak grzebienie, szczotki do włosów, wałki do włosów oraz akcesoria fryzjerskie należą do mocno rozwijających się kategorii produktów Donegal. Szczotki wykonane z dobrej jakości tworzywa pozwalają na bezbolesne rozczesywanie włosów, bez rwania i łamania ich. Jesteśmy na bieżącą z wszelkimi trendami dotyczącymi pielęgnacji i stylizacji włosów. Naszym topowym produktem wśród akcesoriów do włosów jest oryginalna szczotka TT HAIR - łagodna dla skóry i cebulek, która umożliwia bezbolesne rozczesanie nawet najbardziej problematycznych włosów.


Dopełnieniem naszej oferty są kosmetyczki oraz lusterka kosmetyczne, pasujące do każdej toaletki i kosmetyczki.