Pęsety

Pęseta to wierna towarzyszka każdej kobiety w dbaniu o swój wygląd. Nie powinno jej zabraknąć w żadnej damskiej kosmetyczce. Ten mały gadżet wykonany ze stali chirurgicznej pomoże wyregulować brwi, pozbyć się niechcianego owłosienia na twarzy, pomoże przyczepić sztuczne rzęsy. Każda kobieta wie, że odpowiedni kształt brwi potrafi zadziałać cuda. Do osiągnięcia doskonałego wyglądu brwi niezbędna jest dobrej jakości pęseta.

Wśród pęset kosmetycznych wyróżnia się zasadniczo dwa rodzaje pęset: pęseta prosta i pęseta skośna. Oba te rodzaje pęset służą do depilacji. Pęseta prosta posiada proste, często zaokrąglone końcówki, przez co nadaje się do grubych włosków lub do nadania początkowego kształtu brwiom, które są gęste i mocne. Peseta skośna, której laserowo przycięte i ścięte końcówki gwarancja precyzyjnego chwytu, który pozwoli usunąć nawet najmniejsze włoski. Pęseta skośna rekomendowana jest do cienkich i delikatnych włosków. Pęseta jest również często wykorzystywana do zdobień paznokci takimi produktami jak naklejki do paznokci czy cyrkonie. To właśnie dzięki niej, możemy być pewnie, że nasza stylizacja paznokci będzie wykończona dokładnie i starannie. Pęseta jest niezbędna przy aplikacji rzęs kępek. Do sztucznych rzęs na pasku dedykowana jest specjalna pęseta do rzęs z płaską i długa końcówką, która umożliwi chwyt całego paska sztucznych rzęs i jego przyklejenie. Oferta pęset nie tylko pod względem ich funkcji jest bardzo bogata, ale również pod względem wzorów i kolorów. Dawno minęły czasy, że mogliśmy kupić tylko srebrną pęsetę. I tak w ofercie Donegal znajdują się: pęseta srebrna, pęseta złota, elegancka czarna pęseta, pęseta w kolorze różowego złotapęseta w neonowych kolorach. Wielofunkcyjna pęseta dwustronna, która posiada dwie końcówki skośna i prostą, czyli 2 w 1. A czy znajdziemy pęsetę, która nas zaskoczy? Oczywiście, że tak! Pęseta, która wyróżnia się na tle innych to pęseta dziewczyna. Ten produkt to idealny prezent dla nastolatki, która rozpoczyna swoją przygodę z pielęgnacją i depilacją, i z pewnością doceni ten niebanalny disajn tego produktu.

Wybierając pęsetę warto zwrócić uwagę na szczegóły min. Czy dana pęseta dobrze trzyma się w ręce. Z pewnością karbowane rączki pęsety ułatwią jej trzymanie w dłoni i ułatwią użytkowanie pęsety. Jak używać pęsety? Brwi reguluj w dobrze oświetlonym pomieszczeniu. Pęsetę należy trzymać pewnie i mocno w dłoniach. Włosek, który zamierzamy wyrwać należy chwycić blisko podstawy, zaraz przy skórze. Tak, aby w momencie wyrwania wyrwać włos od razu z cebulką. Ruch przy wyrywaniu włosków i regulacji brwi powinien być zdecydowany i krótki, co sprawi, że ból będzie mniejszy. Jeśli włoski posiadają mocno osadzone cebulki, a depilacja pęsetą jest bolesna, to przed wykonaniem zabiegu należy przytrzymać kostkę lodu w miejscu depilacji. Zimno zminimalizuje ból wywołany depilacją.

Czytaj więcej...
Pokazano 1-21 z 25 pozycji

Aktywne filtry