Cena

Cena

Cena

Cena

Gąbki i myjki do kąpieli- niezbędne akcesoria kosmetyczne

Gąbki i myjki do kąpieli to podstawowe akcesoria, które stosujemy w codziennej pielęgnacji ciała, niezależnie od tego czy bierzemy długą kąpiel czy szybki prysznic. Takie akcesoria pozwalają, przy użyciu odpowiednich kosmetyków dokładnie oczyścić skórę. Gąbki kąpielowe dedykowane są do codziennej pielęgnacji ciała. Wyróżniamy gąbki bardziej miękkie i delikatne idealne dla skór wrażliwych i podrażnionych, oraz gąbki posiadające jedną stronę bardziej chropowatą, przyczyniającą się poprzez masaż redukcji cellulitu. Gąbka kąpielowa służy do mycia i masażu całego ciała, dzięki czemu pobudza krążenie krwi. Gąbki i myjki różnią się od siebie kształtem, miękkością i kolorystyką. Gąbka do kąpieli jeżyk wykonana z miękkiego i sprężystego materiału, dzięki swojemu kształtowi niezwykle poręczna w codziennej kąpieli. Kolejną propozycją dla osób preferujących akcesoria wykonane z naturalnych surowców jest owalna myjka wykonana z włókien agawy sizalowej. Ma właściwości zarówno myjące jak i peelingujące. Myjka została wyposażona w wygodny uchwyt, który ułatwia pielęgnację.

Gąbka do mycia pleców

Każdy wie, że przy pomocy zwykłej gąbki umycie pleców okazuje się niezwykle trudną czynnością. Donegal Akcesoria Kosmetyczne w swojej ofercie posiada gąbki do kąpieli z rączkami, które znacznie ułatwiają kąpiel i mycie trudno dostępnych obszarów ciała. Gąbka na drewnianej rączce posiada porowatą strukturę dzięki temu jest odpowiednio chłonna i elastyczna. Dokładnie oczyszcza skórę i delikatnie masuje ciało. Gąbka na plastikowej rączce posiada równie elastyczną i chłonną gąbkę, która z łatwością oczyści skórę i wspomoże złuszczenie martwego naskórka.

Zestawy kąpielowe

Donegal Akcesoria Kosmetyczne oferuje atrakcyjne zestawy kąpielowe. Zapakowane w stylowe opakowania mogą być doskonałym podarunkiem dla najbliższej osoby. Zestaw kąpielowy złożony z trzech akcesoriów zawiera okrągłą gąbkę, myjkę do ciała i pas do masażu. Zestaw złożony z czterech akcesoriów zawiera gąbkę do ciała, myjkę, klapki kąpielowe i pumeks ze szczoteczką. Naturalne materiały, z których zostały wykonane akcesoria gwarantują przyjemność użytkowania.

Czytaj więcej...