Cena

Cena

Gumki, spinki i klamry do włosów

Kobieta zmienną jest, a szeroka gama ozdób do włosów oferowana przez Donegal umożliwia te zmiany. Nie zawsze mamy ochotę na rozpuszczone włosy, a tak zwany “koński ogon” to sztandarowa i chyba znana przez wszystkich fryzura dla włosów długich i półdługich. Gumka do włosów jest bardzo wygodnym i nieodzownym akcesorium każdej kobiety. Dzięki niej jesteśmy w stanie związać włosy, najprościej w luźny kucyk czy wysoko upięty fantazyjny kok. Jest niezbędna w stylizowaniu różnych fryzur, ale też doskonała przy wykonywaniu codziennych czynności, kiedy przeszkadzają nam rozpuszczone włosy. Nawet kiedy mamy tzw. bad hair day, frotka czy kolorowa gumka do włosów spełni doskonale swoje zadanie. Frotki i gumki Donegal wykonane są z miękkiego materiału, który nie narusza struktury włosa. Miękkie i sprężyste doskonale sprawdzą się do stylizacji włosów różnej długości i grubości. Są delikatne – nie wyrywają i nie plączą włosów. To jak szybko jesteśmy w stanie ujarzmić fryzurę, dzięki ozdobom do włosów jest bezcenne. Wystarczy frotka, kilka spinek czy klamra do włosów i fryzura jest gotowa. Spinki do włosów możemy wykorzystywać zarówno do długich, jak i krótkich włosów, aby nadać im ciekawego, stylowego wyglądu. Klamry do włosów mogą być małe, tzw. żabki, doskonałe do upinania niesfornych kosmyków wystających z upięcia czy duże klamry, którymi zbierzemy włosy w luźny kok. Taką fryzurę z powodzeniem możemy nosić “po domu” jak i do pracy. Na wielkie wyjście możemy zaszaleć i wybrać cyrkonie z kryształami Swarovskiego. Wpięte we włosy rozświetlą fryzurę i nadadzą jej blasku.

Akcesoria do upinania włosów

Donegal Akcesoria Kosmetyczne posiada w swojej ofercie szereg akcesoriów do upinania włosów. Dzięki ich zastosowaniu i odrobinie fantazji możemy stworzyć ciekawy i oryginalny look. Opaski do włosów możemy zakładać do romantycznego upięcia stworzonego na bazie wsuwek do włosów i ozdobnych spinek. Jeśli chcemy dodać nieco elegancji do naszej codziennej stylizacji, wystarczy wpiąć we włosy ozdobną spinkę czy elegancką klamrę. Chcesz wyróżnić się z tłumu? Żółta klamra do włosów, czy zielona opaska z pewnością Ci w tym pomogą. Masz cienkie włosy, a chcesz, żeby twoje upięcie wyglądało efektownie? Postaw na większe spinki do włosów, których zapięcia dobrze trzymają, ale nie łamią i nie wyrywają włosów. Różowa spinka do włosów automatyczna nie tylko stworzy rewelacyjne upięcie, ale i będzie efektowną ozdobą fryzury.

Ozdoby do włosów dla dzieci

Ozdoby do włosów dla dzieci dają wiele możliwości do tworzenia fantazyjnych i uroczych dziecięcych fryzur. Kolorowe gumki do włosów pozwalają na tworzenie fikuśnych kucyków czy koczków. Kolorowe frotki do włosów z pewnością przypadną do gustu nie jednej małej księżniczce. Ozdobne spineczki do włosów czy kolorowe klamerki żabki pozwolą ujarzmić nawet najbardziej uparte dziecięce czuprynki. Opadające na oczy włosy zabezpieczy opaska do włosów nadając przy tym fryzurze ciekawego i wdzięcznego wyglądu. Dzieci często gubią ozdoby do włosów, więc warto zainwestować w gotowe zestawy. Taki zestaw da nam wiele możliwości do tworzenia codziennych stylizacji nie tylko naszej małej pociechy.

Czytaj więcej...