Cena

Cena

Naklejki i ozdoby na paznokcie

Naklejki i ozdoby na paznokcie to doskonały dodatek, który ożywi najbardziej prostą i klasyczną stylizację manicure. Samodzielne wykonywanie manicure wymaga wprawy i precyzji. Początkujące osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z malowaniem paznokci, bez trudu stworzą manicure przy użyciu brokatu czy naklejek na paznokcie. Tak wykonana stylizacja będzie wzbudzać zainteresowanie i wyróżniać się oryginalnością. Bardzo łatwa w wykonaniu, a efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Ozdoby na paznokcie brokat, naklejki

Stylizacje paznokci przy użyciu brokatu i naklejek posiadają szerokie grono zwolenniczek. Przyjemny i prosty sposób aplikacji sprawia, że takie akcesoria są szalenie popularne. Brokat na paznokciach to niezwykle popularna sztuka zdobienia, która daje zachwycający efekt. Błyszczące paznokcie są zawsze modne i przyciągają uwagę. Donegal posiada w swojej ofercie szeroką gamę odcieni brokatów kosmetycznych, które można nakładać pojedynczo, lub mieszać i tworzyć fantazyjne stylizacje paznokci. Naklejki na paznokcie to doskonały sposób, aby w krótkim czasie stworzyć oryginalny manicure. Wystarczy tylko pomalować paznokcie transparentnym lakierem do paznokci lub dopasować dowolny odcień lakieru do kolorystyki naklejek i stylizacja gotowa. Naklejki na paznokcie można naklejać w dowolnie wymyślony sposób. Liczy się pomysł i inwencja twórcza.

Ozdoby na paznokcie jak nakładać

Często manicure przy użyciu brokatu czy naklejek wygląda na skomplikowany, jednak w rzeczywistości nie wymaga skomplikowanych czynności. Wystarczy tylko usiąść, poświęcić chwilę paznokciom i przekonać się, że aplikacja brokatu czy nalepienie naklejek na paznokcie to nic trudnego. Chcąc wykonać zdobienie brokatem przy użyciu klasycznego lakieru do paznokci wystarczy odtłuścić płytkę paznokcia, pomalować wybranym lakierem i na mokry jeszcze lakier nanieść brokat. Aplikację należy wykonać przy pomocy pędzelka, np. do aplikacji cieni do powiek lub gąbki do makijażu. Wystarczy zanurzyć pędzelek czy gąbkę w brokacie i delikatnie obsypać na paznokieć. Całość, po całkowitym wyschnięciu należy utrwalić warstwą transparentnego lakieru do paznokci. Zdobienie paznokci z użyciem naklejek to nic trudnego. Na odtłuszczone wcześniej paznokcie należy nałożyć warstwę klasycznego lakieru do paznokci i odczekać aż lakier wyschnie. Następnie wystarczy odkleić naklejkę z arkusza, najlepiej przy pomocy drewnianego patyczka do paznokci. Po umieszczeniu naklejki w odpowiedniej pozycji na paznokciu i upewnieniu się, że naklejka jest w odpowiednim miejscu, należy dokładnie ją przykleić z pomocą drewnianego patyczka. Powierzchnia naklejki musi być idealnie gładka, nie mogą się pod nią znaleźć pęcherzyki powietrza. Na koniec paznokcie należy pomalować transparentnym lakierem klasycznym, odczekać aż wyschnie i manicure gotowy.

Czytaj więcej...