Bloczki polerskie do paznokci

Donegal Akcesoria Kosmetyczne oferuje szeroką gamę bloków polerskich i polerek do paznokci. Bloki polerskie to akcesoria do manicure, które służą do polerowania płytki paznokcia i uzyskania doskonale gładkiej powierzchni. Wygładzają, matowią, modelują płytkę paznokcia, co pozwala stworzyć manicure na najwyższym poziomie. Matowiąc paznokcie blokiem polerskim o odpowiedniej gradacji usuniemy połysk z płytki paznokcia, dzięki czemu lakier hybrydowy będzie się lepiej trzymał paznokci. Polerowanie paznokci nie wzmacnia ich, ale wpływa na trwałość manicure. Polerkę stosuje się w celu nadania ostatecznego połysku oraz wyrównaniu drobnych nierówności i rys. Bloczki polerskie do paznokci to podstawa manicure hybrydowego i manicure klasycznego, dlatego powinny znaleźć się w każdej kosmetyczce obok cążek do skórek, pilnika do paznokci oraz zmywacza do paznokci czy cleanera i removera.

Blok polerski jaka gradacja

Polerki czy bloki polerskie 240- 500 idealnie sprawdzą się do wygładzenia naturalnej płytki paznokcia, do końcowej obróbki hybryd, paznokci akrylowych i żelowych. Najwyższymi gradacjami bloczków polerskich są 600 i więcej i dedykowane są do ostatecznej obróbki wykańczającej, matowienia i nadania połysku.

Blok polerski, polerka jakie wybrać

Bloki polerskie różnią się między sobą ziarnistością, która wynika z ilości ziarenek znajdujących się na 1 cm2 powierzchni bloku. Wybór odpowiedniego bloku polerskiego zależy od tego, co chcemy osiągnąć. blok polerski Neon Play czy blok polerski Beauty Care o gradacji 120 będą idealne do polerowania ostatniej warstwy żelu lub akrylu pod warstwę nawierzchniową nabłyszczającą. Trójstronny blok polerski 300/600/3000 będzie niezwykle pomocny przy polerowaniu i nabłyszczaniu naturalnej płytki paznokcia. Gradacja 300/ 600 - do obróbki wstępnej, zaś gradacja 3000 - do obróbki wykańczającej. Dwustronna polerka w kształcie łódki 220/220 wykonana z wyjątkowo miękkiej gąbki, umożliwia polerce precyzyjne wygładzenie powierzchni paznokcia. Jej delikatna struktura nadaje paznokciom zdrowego wyglądu i pozwala na utrzymanie ich w doskonałej kondycji. Polerka do paznokci banan 600/3000 będzie idealnym wyborem przy pielęgnacji cienkich i łamliwych naturalnych paznokci. Delikatna i bezpieczna dla osób rozpoczynających przygodę z manicure. Prawdziwym hitem będzie dobór niezastąpionej i wielofunkcyjnej 7- stopniowej polerki do paznokci. Polerka do manicure naturalnych paznokci wykonana z miękkiego i elastycznego materiału posiada 7 zróżnicowanych powierzchni polerujących gwarantując profesjonalne wygładzenie płytki paznokcia. Polerka jest funkcjonalna i poręczna, co zapewnia komfort podczas użytkowania, oraz posiada szeroką gamę gradacji: 120/180/280/320/600/800/3000.

Bloki do paznokci i pilniki do paznokci

Świetną propozycją w doborze odpowiedniej polerki dla fanek wielofunkcyjnych akcesoriów do manicure będzie dwustronna polerka do paznokci z pędzelkiem. Dzięki czterem różnym gradacjom umożliwia staranny manicure, a pędzelek pozwoli łatwo i szybko usunąć pył z dłoni i płytki paznokciowej. Gradacje: 320/400/600/1500. Jeżeli mamy w swojej kosmetyczce pilnik do paznokci o wysokiej gradacji np. 240 możemy poratować się nim i matowić naturalną płytkę paznokcia, jednak zdecydowanie polecamy mieć do tego osobne polerki, które będziemy mieć zarezerwowane tylko do tej czynności. Odtłuszczanie płytki paznokciowej nie przy manicure hybrydowym nie powinno kończyć się na użyciu polerki do paznokci czy bloku polerskiego. Zmatowioną płytkę należy przemyć specjalnym preparatem - cleanerem, dzięki czemu lakiery hybrydowy będzie się lepiej i dłużej trzymał, a stylizacja utrzyma się na paznokciach nawet 3 tygodnie.

Bloczek do paznokci jak używać

Użycie bloku polerskiego wcale nie jest trudne i z powodzeniem można wykonać je samodzielnie. Należy pamiętać, aby zanim zaczniemy polerować nasze paznokcie nadać im wcześniej odpowiedni kształt pilnikiem do paznokci. Naturalną płytkę należy polerować nie więcej niż 2 razy w miesiącu. Regularne polerowanie może poprawić wygląd paznokci, ale nie należy z nim przesadzić, aby ostatecznie nie osłabić płytki co doprowadzić może do łamania paznokci. Mimo iż bloki polerskie i polerki Donegal są akcesoriami wysokiej jakości, pamiętajmy, że częste ich użytkowanie doprowadza do spadku ich funkcjonalności. Pamiętajmy więc o regularnej wymianie bloków polerskich i polerek na nowe.

Czytaj więcej...