Komplety manicure

Bez wątpienia dbanie o siebie to podstawa. Zadbane paznokcie są wizytówką zarówno kobiety jak i mężczyzny. Chcąc odpowiednio i kompleksowo zadbać o paznokcie dłoni i stóp potrzebne są odpowiednie akcesoria. Donegal oferuje komplety do manicure, które zawierają podstawowe akcesoria jak m.in. radełko, kopytko, nożyczki, cążki do skórek, obcinacz do paznokci. Są to niezbędne narzędzia przy wykonywaniu manicure samodzielnie. Oczywiście należy nabrać nieco wprawy i precyzji, aby nie zrobić sobie krzywdy.

Przybornik, zestaw do paznokci

Komplet do manicure jest swoistym przybornikiem narzędzi do pracy przy paznokciach. Eleganckie etui prócz tego, że zawiera niezbędne akcesoria, jest bardzo podręczne i świetnie sprawdzi się również w podróży. Z powodzeniem zmieści się nawet w niewielkiej kosmetyczce. Zaletą takiego etui jest też to, że mamy pewność iż akcesoria nie pogubią się lub nie będą luzem w kosmetyczce co znacznie utrudniłoby ich szybkie odnalezienie. To też doskonały pomysł na higieniczne przechowywanie akcesoriów, które przy dbałości o paznokcie wymagają higienicznego przechowywania. Donegal posiada w swojej ofercie również zestaw do manicure dla dzieci. Akcesoria zestawu umożliwiają profesjonalne wykonanie zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych najmłodszym. Zestaw zawiera bezpieczne nożyczki do paznokciobcinacz do paznokci oraz pilnik.

Dobry zestaw do manicure

Dobry zestaw akcesoriów do manicure powinien cechować się przede wszystkim wysoką jakością materiałów z których zostały wykonane. Ostrza obcinaczy czy radełek powinny być wytrzymałe, nie tępić się zbyt szybko. Zestaw do manicure Unicorn Donegal zawiera aż 7 akcesoriów. Poręczne etui zamykane jest na zatrzask. Akcesoria wykonane zostały z trwałego i bezpiecznego materiału. Solidnie wykonane, wysokogatunkowe ostrza obcinaczy, radełka czy nożyczek będą służyć przez dłuższy czas. Narzędzia można, a nawet należy dezynfekować. Wnętrze etui wyścielone jest eleganckim, odpornym na zarysowania tworzywem. Zestaw zawiera: radełko, kopytko, nożyczki i cążki do skórekskośną pęsetę oraz dwa obcinacze do paznokci – prosty i skośny. Zestaw do manicure Donegal posiada wszystkie niezbędne akcesoria do wykonania manicure w domowym zaciszu. Przystępna cena i wysoka jakość to cechy charakterystyczne produktów Donegal.

Czytaj więcej...