PĘDZEL KABUKI DO KONTUROWANIA TWARZY
4059

Pędzel do konturowania twarzy kabuki

Stara cena: 32.89 (tax includ.)
12.70
Quantity:

The lowest price of the product in the last 30 days before the discount is introduced is PLN with TAX

Rewolucyjny pędzel do konturowania na mokro. Specjalnie wyprofilowane włosie pędzla idealnie przylega do konturów twarzy, dzięki czemu łatwo i szybko osiągniesz wymarzony efekt. Zgrabna ergonomiczna rączka ułatwia pracę. Elastyczne i śliskie włosie perfekcyjnie rozprowadza kosmetyk po powierzchni skóry.

Pędzel pozwoli swobodnie konturować każdy kształt twarzy Konturowanie twarzy to nowa technika w makijażu dla której wiele kobiet straciło głowę. Polega na operowaniu kontrastem, który pozwala na optyczne wydobycie głębi, dzięki czemu twarz wydaje się szczuplejsza i delikatniejsza. Świetnie sprawdzi się w konturowaniu twarzy owalnej.  Musimy pamiętać, że technika konturowania jest sprawą niesłychanie indywidualną i zależna od kształtu twarzy. Bardzo ważną kwestią jest dobranie odpowiednich odcieni kosmetyków do karnacji. Możemy jednak w technice konturowania wyróżnić kilka elementów, które sprawią, że  efekt będzie spektakularny. 

-konturowanie rozpocznij od nałożenia rozświetlacza, dopiero potem nakładamy ziemisty odcień brązu na kości policzkowe, żuchwę od kości policzkowe, na linię żuchwy, szyję, szczyt skroni oraz boki nosa.

- bardzo ważne jest precyzyjne rozcieranie konturów, użyj do tego specjalnego pędzla lub gąbeczki typu blending sponge. Zarówno włosie pędzla jak i gąbeczkę należy delikatnie zmoczyć.

-na sam koniec użyj różu na kości policzkowe.

Jeśli masz więcej czasu możesz wykonać konturowanie za pomocą kosmetyków płynnych i sypkich, dzięki temu osiągniesz spektakularny efekt na miarę gwiazd wielkiego ekranu.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Pędzel do konturowania twarzy kabuki

Write your review

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Pędzel do konturowania twarzy kabuki

Write your review

You might also like

You might also like