-20.19
4059

Pędzel do konturowania twarzy kabuki

Stara cena: 32.89 (tax includ.)
12.70
Quantity:

Rewolucyjny pędzel do konturowania na mokro. Specjalnie wyprofilowane włosie pędzla idealnie przylega do konturów twarzy, dzięki czemu łatwo i szybko osiągniesz wymarzony efekt. Zgrabna ergonomiczna rączka ułatwia pracę. Elastyczne i śliskie włosie perfekcyjnie rozprowadza kosmetyk po powierzchni skóry.

Pędzel pozwoli swobodnie konturować każdy kształt twarzy Konturowanie twarzy to nowa technika w makijażu dla której wiele kobiet straciło głowę. Polega na operowaniu kontrastem, który pozwala na optyczne wydobycie głębi, dzięki czemu twarz wydaje się szczuplejsza i delikatniejsza. Świetnie sprawdzi się w konturowaniu twarzy owalnej.  Musimy pamiętać, że technika konturowania jest sprawą niesłychanie indywidualną i zależna od kształtu twarzy. Bardzo ważną kwestią jest dobranie odpowiednich odcieni kosmetyków do karnacji. Możemy jednak w technice konturowania wyróżnić kilka elementów, które sprawią, że  efekt będzie spektakularny. 

-konturowanie rozpocznij od nałożenia rozświetlacza, dopiero potem nakładamy ziemisty odcień brązu na kości policzkowe, żuchwę od kości policzkowe, na linię żuchwy, szyję, szczyt skroni oraz boki nosa.

- bardzo ważne jest precyzyjne rozcieranie konturów, użyj do tego specjalnego pędzla lub gąbeczki typu blending sponge. Zarówno włosie pędzla jak i gąbeczkę należy delikatnie zmoczyć.

-na sam koniec użyj różu na kości policzkowe.

Jeśli masz więcej czasu możesz wykonać konturowanie za pomocą kosmetyków płynnych i sypkich, dzięki temu osiągniesz spektakularny efekt na miarę gwiazd wielkiego ekranu.

You might also like

You might also like