7426/4

Lakier hybrydowy Czerwony To Red 4 ml czerwony

15.99
Quantity:

Czerwony lakier hybrydowy CZERWONY to RED to klasyczna, ponadczasowa czerwień, która nigdy nie wychodzi z mody. Czerwone paznokcie to symbol kobiecej siły i klasy. Nowa formuła gwarantuje bardzo dobre krycie już po jednej warstwie!

Czy wiesz, że czerwone paznokcie towarzyszą kobietom od wielu wieków? W danych czasach nadworne damy mocno szczypały policzki lub malowały je na czerwono, aby podkreślić swoją kobiecość. Kolor czerwony ro wybór dobry dla każdej kobiety i na każdą okazję. Dodaje charakteru i pewności siebie, podkreśla kobiece piękno i siłę, przyciąga spojrzenia. Dziś nie musisz szukać skomplikowanych rozwiązań. To proste i oczywiste czerwony to RED! Czerwony to kobieta!

Zdradzę Ci nasz brokatowy sekRED

na duet idealny.

Musi być namiętny,

wyrazisty i niebanalny.

Sexi REDaktorka szukała perfekcyjnej miłości,

takiej która doda jej skrzydeł i radości.

Kocha kolor czerwony,

a czerwony to RED,

więc miłosny pośREDnik ogłosił:

"Tylko RED metal

będzie Cię na rękach nosił!"

Pojemność 4ml

Wszystkie lakiery hybrydowe NEESS są produkowane w Europie i poddawane restrykcyjnym testom jakości. Staranne połączenie składników i pigmentów oraz odpowiednia konsystencja sprawia, że struktura utwardzonego lakieru jest bardzo elastyczna i łatwo dopasowuje się do powierzchni paznokcia. Manicure hybrydowy wykonany produktami NEESS gwarantuje trwałość do 3 tygodni bez odprysków i zarysowań*. *Przy zastosowaniu wszystkich produktów z linii NEESS dedykowanych do wykonania manicure hybrydowego

You might also like

You might also like