-25,00 zł
4226

Pędzel do różu Sorbet Brush

Stara cena: 34,99 zł (brutto)
9,99 zł
Ilość:

  • Szeroki pędzel do aplikacji różu i bronzera oraz do konturowania twarzy.

  • Sorbet Brush to seria o bajecznym designie i solidnej kompozycji: tęczowa miotełka wykonana została z syntetycznego włosia, natomiast rączka z lakierowanego drewna.

  • Unikatowość pędzla polega na wyjątkowo miękkim włosiu, którego zamknięta struktura pozwala na ekonomiczne wykorzystanie kosmetyków. Aksamitna miotełka nie podrażnia skóry i nie powoduje uczucia dyskomfortu.

  • Wymiar: 19 cm.

    Pielęgnacja pędzli do makijażu: Pędzel należy umyć ciepłą wodą z dodatkiem żelu z olejkiem lub specjalnym preparatem do mycia akcesoriów kosmetycznych. Po wypłukaniu kosmetyku myjącego należy delikatnie odcisnąć włosie ręcznikiem papierowym. Pędzel powinien być suszony w pozycji poziomej lub pionowej (miotełką skierowaną w dół). Należy unikać moczenie rączki (trzonka) pędzla.

Sposób użycia:

nanieś na pędzel ulubiony róż do policzków (w kamieniu lub sypki),

delikatnie otrzep z pędzla nadmiar produktu,

przeciągnij pędzlem po szczycie kości policzkowych - delikatnymi kolistymi ruchami, aby równomiernie rozprowadzić produkt.

Nie wiesz, jaki odcień różu do policzków najlepiej do Ciebie pasuje?

Najważniejszym jest, aby kierować się zasadą naturalności, czyli dobrać taki odcień, żeby idealnie współgrał z naszą cerą. Najpewniejszą, a zarazem najłatwiejszą metodą jest dobranie odcienia różu do barwy swoich ust.

Polecane produkty

Polecane produkty