Pędzel do różu Laa Brush

4235
brutto 15,99 zł
netto
15.99 zł

Obserwuj produkt
Musisz się zalogować

Niepowtarzalna kolejkcja 5 pędzli do makijażu LAA BRUSH.
Chromowa seria nawiązuje do kolorystyki nieba podczas zachodu słońca.

 • Skośnie ścięty pędzel do różu, jak również bronzera i rozświetlacza.
 • Pędzel pozwala na precyzyjne, punktowe nałożenie kosmetyku. Miękkie włosie dopasowuje się do naturalnych wgłębień i uwypukleń twarzy.
 • Włosie syntetyczne.
 • Pędzle serii LAA BRUSH są unikatową kolekcją, która zwraca uwagę nie tylko swoim niepowtarzalnym designem, ale i jakością wykonania.
 • Wymiar: długość 16,5 cm.


  Sposób użycia: Nanieś na pędzel ulubiony róż do policzków. Delikatnie otrzep z pędzla nadmiar produktu Przeciągnij pędzlem po szczycie kości policzkowych - delikatnymi kolistymi ruchami, aby równomiernie rozprowadzić produkt.

  Nie wiesz, jaki odcień różu do policzków najlepiej do Ciebie pasuje? Najważniejszym jest, aby kierować się zasadą naturalności, czyli dobrać taki odcień, żeby idealnie współgrał z naszą cerą. Najpewniejszą, a zarazem najłatwiejszą metodą jest dobranie odcienia różu do barwy swoich ust.

  Pielęgnacja pędzli do makijażu: Pędzel należy umyć ciepłą wodą z dodatkiem żelu z olejkiem lub specjalnym preparatem do mycia akcesoriów kosmetycznych. Po wypłukaniu kosmetyku myjącego należy delikatnie odcisnąć włosie ręcznikiem papierowym. Pędzel powinien być suszony w pozycji poziomej lub pionowej (miotełką skierowaną w dół). Należy unikać moczenie rączki (trzonka) pędzla.

Nie wiesz, jaki odcień różu do policzków najlepiej do Ciebie pasuje?

Najważniejszym jest, aby kierować się zasadą naturalności, czyli dobrać taki odcień, żeby idealnie współgrał z naszą cerą. Najpewniejszą, a zarazem najłatwiejszą metodą jest dobranie odcienia różu do barwy swoich ust.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pędzel do różu Laa Brush

Napisz swoją opinię

Polecane produkty