Podwójny pędzel do rozświetlacza i korektora Duo Brushi

4208
brutto 22,79 zł
netto
22.79 zł

Obserwuj produkt
Musisz się zalogować


  • Dwustronny pędzel do makijażu o wyjątkowej, metalicznej stylistyce subtelnego koloru, jakim jest rose gold.
  • Pędzelek wachlarzowy D 30 umożliwia usunięcie nadmiaru sypkiego pudru z twarzy. Odpowiednio wyprofilowana miotełka sprawdza się również przy rozprowadzaniu rozświetlacza. Płaski, zaokrąglony pędzelek D 40 pomaga w punktowym nałożeniu płynnego lub kremowego korektora, nadaje się również do cieni kremowych oraz jako pędzelek do ust.
  • Wykonany został z miękkiego, gęstego i gładkiego włosia, którego zamknięta struktura umożliwia ekonomiczne nakładanie kosmetyków. 
  • Dzięki kanelurom umiejscowionym na środku trzonka pędzel jest wygodny do trzymania.
  • Dwustronność produktu nadaje mu dużej funkcjonalności – za pomocą jednego pędzelka wykonać można kompleksowy i profesjonalny makijaż. Pozwala na szybką i wygodną aplikację kosmetyków.
  • Pędzel jest bezkonkurencyjny i będzie stanowił komfortowe i praktyczne narzędzie nie tylko w rękach doświadczonej makijażystki, ale i osoby początkującej.  
  • Sprawdzi się doskonale podczas podróży; dzięki połączeniu pędzli można zmniejszyć ilość akcesoriów w kosmetyczce.
  • Wymiary: długość 18 cm.


    Pielęgnacja pędzli do makijażu: Pędzel należy umyć ciepłą wodą z dodatkiem żelu z olejkiem lub specjalnym preparatem do mycia akcesoriów kosmetycznych. Po wypłukaniu kosmetyku myjącego należy delikatnie odcisnąć włosie ręcznikiem papierowym. Pędzel powinien być suszony w pozycji poziomej lub pionowej (miotełką skierowaną w dół). Należy unikać moczenie rączki (trzonka) pędzla.

Komentarze

Karolina
2018-12-03

miła niespodzianka

Zaskoczył mnie ten pędzel, bo jest mięciutki i dość szeroki. Inne modele są węższe i nie pracuje się nimi tak dobrze.

Kasia M.
2018-11-29

wachlarzyk

Super pędzelek. Nie miałam przekonania do pędzli tego typu, ale jestem milutko zaskoczona. Jest strasznie uniwersalny - nakładam nim rozświetlacz i róż (bo typowy pędzel do różu jest za puchaty, jak dla mnie - mam jasną karnację i nie mogę nakładać za dużo różu). Mięciutki, delikatny, co więcej mogę rzec - polecam.

Napisz swoją opinię

Podwójny pędzel do rozświetlacza i korektora Duo Brushi

Napisz swoją opinię

Polecane produkty