Podwójny pędzel do aplikacji cieni Duo Brushi

4207
brutto 20,99 zł
netto
20.99 zł

Obserwuj produkt
Musisz się zalogować

 • Dwustronny pędzel do makijażu o wyjątkowej, metalicznej stylistyce subtelnego koloru, jakim jest rose gold.
 • Pędzelek D 102 z półokrągłym włosiem dedykowany jest do koncentrowania cieni w celu podkreślenia załamania powieki. Pędzelek D 103 o lekko szpiczastym kształcie przeznaczony jest do precyzyjnej aplikacji cieni na powiekach, jak również do podkreślenia łuku brwiowego i rozprowadzania cieni w trudno dostępnych miejscach i załamaniach.
 • Wykonany został z miękkiego, gęstego i gładkiego włosia, którego zamknięta struktura umożliwia ekonomiczne nakładanie kosmetyków. 
 • Dzięki kanelurom umiejscowionym na środku trzonka pędzel jest wygodny do trzymania.
 • Dwustronność produktu nadaje mu dużej funkcjonalności – za pomocą jednego pędzelka wykonać można kompleksowy i profesjonalny makijaż. Pozwala na szybką i wygodną aplikację kosmetyków.
 • Pędzel jest bezkonkurencyjny i będzie stanowił komfortowe i praktyczne narzędzie nie tylko w rękach doświadczonej makijażystki, ale i osoby początkującej.
 • Sprawdzi się doskonale podczas podróży; dzięki połączeniu pędzli można zmniejszyć ilość akcesoriów w kosmetyczce.
 • Wymiary: długość 15 cm.

  Sposób użycia:

  Nanieś cień do powiek na pędzelek, a jego nadmiar delikatnie otrzep.

  Dotknij pędzelkiem skóry w załamaniu powieki i przesuwaj nim z boku na bok, aby uzyskać pożądany kolor i krycie na powiece.


  Pielęgnacja pędzli do makijażu:

Pędzel należy umyć ciepłą wodą z dodatkiem żelu z olejkiem lub specjalnym preparatem do mycia akcesoriów kosmetycznych. Po wypłukaniu kosmetyku myjącego należy delikatnie odcisnąć włosie ręcznikiem papierowym. Pędzel powinien być suszony w pozycji poziomej lub pionowej (miotełką skierowaną w dół). Należy unikać moczenie rączki (trzonka) pędzla.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Podwójny pędzel do aplikacji cieni Duo Brushi

Napisz swoją opinię

Polecane produkty