Podwójny pędzel do blendowania i aplikacji cieni DUO BRUSHI

4206
brutto 22,79 zł
netto
22.79 zł


Obserwuj produkt
Musisz się zalogować


  • Dwustronny pędzel do makijażu o wyjątkowej, metalicznej stylistyce subtelnego koloru, jakim jest rose gold.
  • Pędzelek D 100 o krótkim włosiu pozwala na koncentrowanie cieni np. w załamaniu powieki; idealny do makijażu typu smoky eyes. Pędzelek D 101 o lekko zaokrąglonym kształcie rekomendowany jest do nakładania oraz blendowania ceni na powiece.
  • Wykonany został z miękkiego, gęstego i gładkiego włosia, którego zamknięta struktura umożliwia ekonomiczne nakładanie kosmetyków. 
  • Dzięki kanelurom umiejscowionym na środku trzonka pędzel jest wygodny do trzymania.
  • Dwustronność produktu nadaje mu dużej funkcjonalności – za pomocą jednego pędzelka wykonać można kompleksowy i profesjonalny makijaż. Pozwala na szybką i wygodną aplikację kosmetyków.
  • Pędzel jest bezkonkurencyjny i będzie stanowił komfortowe i praktyczne narzędzie nie tylko w rękach doświadczonej makijażystki, ale i osoby początkującej.
  • Sprawdzi się doskonale podczas podróży; dzięki połączeniu pędzli można zmniejszyć ilość akcesoriów w kosmetyczce.
  • Wymiary: długość 16 cm.


    Pielęgnacja pędzli do makijażu: Pędzel należy umyć ciepłą wodą z dodatkiem żelu z olejkiem lub specjalnym preparatem do mycia akcesoriów kosmetycznych. Po wypłukaniu kosmetyku myjącego należy delikatnie odcisnąć włosie ręcznikiem papierowym. Pędzel powinien być suszony w pozycji poziomej lub pionowej (miotełką skierowaną w dół). Należy unikać moczenie rączki (trzonka) pędzla.


Komentarze

Sonia Kosztyn
2018-11-05

najlepszy pędzel do oczu

Ten pędzelek jest po prostu genialny. Te dwa różne włosia są świetnie zestawione, bo dzięki nim nie potrzebuję żadnego innego pędzla do pomalowania oczu. Tym o długim włosiu nakładam delikatnie jaśniejszy kolor na cała powiekę, a tym o krótkim włosiu nakładam ciemniejszy cień i koncentruję go w załamaniu powieki. Idealne ombre :)

Napisz swoją opinię

Podwójny pędzel do blendowania i aplikacji cieni DUO BRUSHI


Napisz swoją opinię

Polecane produkty