• BEŻ-RETUSZU 4ML
7421/4

Lakier hybrydowy Beż Retuszu 4 ml beżowy

14,99 zł
Ilość:
Dostępny produkt z innymi opcjami

Lakier hybrydowy BEŻ-RETUSZU to chłodny odcień beżu z nuta szarości. Bardzo dobra pigmentacja zapewnia świetne krycie już po jednej warstwie lakieru. BEŻ-RETUSZU nie wymaga dodatkowych zdobień i poprawek. Ten jeden kolor to więcej niż tysiąc barw. Cieliste paznokcie to trend , który opiera się wszystkim modom, tworząc kanon ponadczasowej elegancji, która sprawdzi się zarówno w dziennym, jak i wieczorowym wydaniu. Nowa formuła lakierów hybrydowych Neess zapewnia bardzo dobre krycie, już przy pierwszej warstwie.

A jaka jest cała kolekcja ALE NUDY....

To historia strasznie nudna… BEŻ-JAJ! krzyknął ktoś z kamienia, chyba jakiś bez imienia.. Czy nudziaki będą modne? Ciepłe i te chłodne? BEŻ-PRZESADY moja Droga gdy brokatu mu się doda, wtedy pięknie się zaświeci, BEŻ-RETUSZU też obleci! Tyle sensu w tym BEŻ-SENSIE i nadziei w BEŻ-NADZIEJI… I że teraz BEŻ-GLUTENU jest na topie? No może, może, ale to chyba na non stopie!

Pojemność 4ml

Wszystkie lakiery hybrydowe NEESS są produkowane w Europie i poddawane restrykcyjnym testom jakości. Staranne połączenie składników i pigmentów oraz odpowiednia konsystencja sprawia, że struktura utwardzonego lakieru jest bardzo elastyczna i łatwo dopasowuje się do powierzchni paznokcia. Manicure hybrydowy wykonany produktami NEESS gwarantuje trwałość do 3 tygodni bez odprysków i zarysowań*. *Przy zastosowaniu wszystkich produktów z linii NEESS dedykowanych do wykonania manicure hybrydowego

Polecane produkty

Polecane produkty