Nieco historii

Donegal od 25 lat jest jednym z liderów na rynku w sprzedaży akcesoriów kosmetycznych w Polsce i na świecie. Oferowane przez nas produkty skierowane są do osób, które pragną zachować piękny i zdrowy wygląd. Bogata oferta asortymentu najwyższej jakości, konkurencyjne ceny oraz profesjonalna obsługa sprawiają, iż z roku na rok grono zadowolonych klientów powiększa się. Nasze kompetencje oraz doświadczenie dają gwarancję wysokiej jakości oferowanych produktów oraz rozwiązań handlowych. Nasze produkty i innowacje są wyznacznikiem dla innych firm i ustawiają im wysoko poprzeczkę. Donegal to jednak coś znacznie więcej: kultura naszej firmy sprawia, że jesteśmy unikatowi. Jest ona kształtowana przez nasze korzenie i wartości, które nas łączą i wyróżniają.

Nasi klienci są naszym priorytetem. To właśnie dla nich nieustannie udoskonalamy nasze produkty.

Nasze akcesoria można kupić w drogeriach i sklepach wielkopowierzchniowych w całej Polsce, jak również w 18 krajach, między innymi w Kazachstanie, Białorusi, Rosji, Azerbejdżanie, Grecji, Słowacji, na Cyprze, jak również Islandii. Liczba krajów eksportowych, do których firma dostarcza produkty z roku na rok rośnie.

NASZE WYRÓŻNIENIA

W listopadzie 2011 roku otrzymaliśmy tytuł „Przedsiębiorstwa Fair Play”, który przyznawany jest za etyczne postępowanie w biznesie oraz rzetelną i uczciwą postawę wobec klientów i kontrahentów. Niniejszy certyfikat potwierdza transparentność oraz solidność naszego przedsiębiorstwa. Zostaliśmy wyróżnieni tą nagrodą już czterokrotnie.

nagrody

FILOZOFIA

Jesteśmy entuzjastami piękna. Wiemy, jak ważna jest pielęgnacja twarzy, ciała i włosów oraz jak istotne są odpowiednie akcesoria kosmetyczne, dzięki którym możemy zadbać o piękny, naturalny wygląd oraz o zdrowie i doskonałą kondycję.
Jesteśmy prężnie i nieustająco rozwijającym się zespołem ludzi, którzy są oddani sprawie, którą reprezentują. Jesteśmy dumni z naszych dokonań. Wyznaczmy sobie ambitne cele, ponieważ dla nas liczą się przede wszystkim ich rezultaty. Jesteśmy w szczytowym okresie naszych działań. Systematycznie wdrażamy plany i strategie. Nasze sukcesy są podwaliną dla długoterminowego, zyskownego rozwoju.

NASZE PRODUKTY, KTÓRE NA PEWNO ZNACIE

2017
2013
6
8
2019
4
5
2010
7

NASZA MISJA

ikona_1.svg

Serwis i wsparcie sprzedaży wizualizacja szafy, wizualizacje katalogów itd

ikona_2.svg

Nowe produkty, odpowiedzi na zapotrzebowania rynku

ikona_3.svg

Podążanie za trendami wizualizacja opakowań

ikona_4.svg

Atrakcyjne warunki handlowe