Wejdź na wyższy poziom makijażu. Pędzle Professional od Donegal.

Autor: Karolina Gurdak-Pacześniak

Każda szanująca się wizażystka marzy o tym, aby jej makijaże były na jak najwyższym poziomie. Obecnie makijaż przeżywa prawdziwy renesans. Nawet jeśli dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z makijażem dużym ułatwieniem dla nas są internetowe tutoriale czy chociażby obserwacja blogerek makijażowych. Służą cennymi radami, wykonują ciekawe, interesujące makijaże, dają fachowe porady przy doborze odpowiednich kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych. Narzędziami pracy bez których nie może się obejść makijażystka jest odpowiedni zestaw pędzli. Tak jak malarz bez pędzla nie stworzy idealnego dzieła tak wizażystka bez odpowiednich pędzli do makijażu nie stworzy profesjonalnego make-up'u.

Seria pędzli do makijażu Professional nie tylko dla profesjonalistek

Seria pędzli PROFESSIONAL to kolekcja profesjonalnych, wysokojakościowych pędzli do makijażu, stworzona z myślą o wizażystach oraz osobach początkujących. Pędzle z naturalnego włosia (z wyjątkiem pędzla do konturowania brwi, który wykonany został z włosia syntetycznego) charakteryzują się wyjątkowo eleganckim i profesjonalnym designem. Drewniana lakierowana na czarno rączka ze złotym grawerem, skuwka w kolorze rose gold oraz złamana biel włosia tworzą nad wyraz szykowny i profesjonalny look. Zestaw pędzli z naturalnego, miękkiego włosia dedykowany do makijażu oka jest wygodny w użyciu i łatwy w utrzymaniu. Pędzle z linii Professional doskonale rozprowadzają i blendują kosmetyki, więc nie może ich zabraknąć w kuferku makijażowym każdej wizażystki.

Pędzel do cieni No 211

Pędzel do cieni no 211 dedykowany jest do aplikacji i rozcierania cieni do powiek. Doskonale pracuje z kosmetykami sypkimi i prasowanymi. Idealny do nakładania brokatu oraz wykonywania różnych stylizacji makijażowych. Krótka, zaokrąglona i lekko spłaszczona miotełka, przypominająca kształtem mały wachlarz, umożliwia dokładne roztarcie cieni na powiece. Naturalne włosie pędzla pozwala na ekonomiczne wykorzystanie kosmetyków, nie osypuje cieni i umożliwia wykonanie perfekcyjnego makijażu. Jest miękkie i delikatne. Włosie łatwo się czyści.

Pędzel do cieni No 219

Pędzel no 219 do koncentrowania cieni do powiek. Doskonale pracuje z kosmetykami sypkimi i prasowanymi. Krótkie i gęste włosie miotełki umożliwia precyzyjną aplikację cieni na powiece oraz wykonanie tzw. smoky eyes.

Pędzel do cieni No 213

 Pędzel do cieni no 213 dedykowany jest do koncentrowania cieni do powiek. Świetnie sprawdzi się przy aplikacji cieni sypkich i prasowanych. Krótka, gęsta i lekko zaokrąglona miotełka umożliwia dokładne roztarcie cieni na powiece oraz wykonanie precyzyjnej kreski na górnej i dolnej powiece.

Pędzel do cieni No 217

Pędzel do cieni no 217 do precyzyjnej aplikacji cieni do powiek. Wąska miotełka o spiczastym kształcie umożliwia podkreślenie łuku brwiowego jasnymi cieniami oraz precyzyjne naniesienie cieni w wewnętrznym kąciku oka.

Pędzel do cieni No 214

Pędzel do cieni no 214 dedykowany jest do aplikacji i rozcierania cieni do powiek. Idealny do aplikacji i rozcierania cieni na łuku brwiowym. Zaokrąglona i lekko spłaszczona miotełka, przypominająca kształtem wachlarz umożliwia dokładne roztarcie cieni na powiece.

Pędzel do blendowania No 210

Pędzel no 210 dedykowany jest do blendowania cieni do powiek. Idealny do rozcierania cieni i łączenia różnych kolorów. Szeroka, duża, lekko zaokrąglona miotełka umożliwia uzyskanie łagodnych i naturalnych przejść kolorystycznych.

Pędzel do blendowania No 215

Pędzel no 215 dedykowany jest do blendowania cieni do powiek. Idealny do rozcierania cieni i łączenia różnych kolorów. Cienka, lekko zaokrąglona i rozszerzona miotełka umożliwia precyzyjne blendowanie. Idealnie sprawdzi się jeśli chcemy uzyskać efekt ombre na powiece.

Pędzel do konturowania brwi No 222

Jako jedyny z całej serii pędzelek do brwi no 222 jest wykonany z włosia syntetycznego. Dedykowany do modelowania brwi. Doskonale pracuje zarówno z kremowymi, jak i pudrowymi kosmetykami. Wąska miotełka o ostro ściętym włosiu pozwala na wykonanie starannej kreski przy linii rzęs, rozmycie kreski przy pomocy cienia do powiek oraz wykonturowanie każdego kształtu brwi.

Komentarze

Zostaw komentarz

* Pola wymagane

Captcha