Jak nawijać papiloty

Papiloty to idealny sposób na stworzenie romantycznych loków oraz szalonych, zawadiackich sprężynek. Zależnie od tego jaki rodzaj i długość włosów posiadamy, powinniśmy się zdecydować na dany model. Układanie włosów przy pomocy papilotów jest mniej czasochłonne niż kręcenie na gorąco. Ciepło lokówki może spowodować uszkodzenia i nie zapewnia spójnych rezultatów. Zastanawiacie się jak nakręcić włosy na papiloty? Nawijaj pasma włosów na papiloty od końcówek po nasadę w kierunku skóry głowy. Po zawinięciu każdego z pasm wygnij końce papilota do siebie, dzięki temu papilot pozostanie we włosach. Zostaw papiloty na noc, z włosami zabezpieczonymi siatką do włosów. Zdejmij  papiloty z włosów, najpierw je rozwijając, a następnie rozwijając każdą część włosów od czubka po końce. Papiloty zwykle zsuwają się z włosów po ich rozwinięciu, o ile włosy są całkowicie suche. Tak zakręcone włosy możemy zostawić rozpuszczone lub stworzyć fantazyjne upięcie. Wystarczy kilka ozdób do włosów, wsuwki i spinki. Szybkie i wygodne upięcie uzyskamy przy zastosowaniu większej klamry do włosów.

Miękkie wałki do włosów

Miękkie i sprężyste papiloty do włosów Ribbon Twist nadają włosom efekt naturalnych fal. Nie plączą i nie łamią włosów. Pozwalają na trwały skręt loków. Papiloty występują w dwóch wariantach: o średnicy 1,3 cm i o średnicy 1,8 cm. Doskonałe do włosów przesuszonych i łamliwych będą wałki z gąbeczki, które są miękkie i lekkie. Są wygodne zarówno w zakładaniu, jak i zdejmowaniu, dzięki temu mogą być używane codziennie. Papiloty wykonane są z delikatnej gąbeczki, wzmocnionej wewnątrz giętkim i wytrzymałym drucikiem. Gwarantują sprężyste i naturalnie wyglądające fale. Występują w 4 różnych średnicach, co pozwala na precyzyjne dopasowanie grubości skrętu włosa. Miękkie wałki do włosów z klipsem wykonane ze sprężystej gąbki dedykowane są w szczególności do włosów cienkich i delikatnych. Struktura gąbeczek zapewnia komfortowe ich zakładanie i ściąganie. Wałki mogą być używane na suche lub mokre włosy, można w nich również spać. Są wygodne w użyciu, a dzięki specjalnym klipsom zamykającym, nie wymagają zabezpieczania nawiniętych na nie kosmyków spinkami czy wsuwkami. Wałki zapewniają naturalny skręt włosów i umożliwiają przygotowanie fantazyjnych stylizacji.

Bezpieczne kręcenie loków

Miękkie i elastyczne wałki do włosów Lolly Curves to absolutny hit w stylizacji wymarzonych loków i sprężynek. Umożliwiają uzyskanie naturalnie wyglądających, sprężystych loków i regularnych fal. Nie wymagają użycia mocnych środków do stylizacji włosów. Dedykowane do włosów zarówno długich, jak i krótkich. Wykonane zostały z delikatnego tworzywa, dzięki czemu nie niszczą i nie wyrywają włosów. Ich zakładanie jest niezwykle proste - wystarczy przeciągnąć pasma włosów przez specjalne szydełko, na które wcześniej zakładamy papilot. Stosując Lolly Curves uzyskujemy niepowtarzalne, urocze fale.

Czytaj więcej...