7424/4

Lakier hybrydowy Brokatowy SekRed 4 ml czerwony

15.99
Quantity:

Czerwony brokatowy lakier hybrydowy BROKATOWY sekRED to energetyczny odcień czerwieni wzbogacony brokatowymi drobinkami. Lakier cudownie mieni się w słońcu i przyciąga wszystkie spojrzenia. Nowa formuła gwarantuje bardzo dobre krycie już po jednej warstwie lakieru!

Jeśli lubisz błyszczeć i przyciągać spojrzenia ten kolor jest stworzony dla ciebie. Czerwone paznokcie nigdy nie wychodzą z mody. Nasza brokatowa czerwień to nowy wymiar tego koloru. Nowoczesne połączenie sprawia, że wychodzimy poza ramy klasycznych odcieni. Nuta luksusu jest kwintesencją kobiecego piękna. Błyszcz jak tysiące gwiazd na niebie! W stylizacji uzupełnionej manicure w kolorze czerwonym będziesz wyglądać jak milion dolarów! Która z nas nie pragnie poczucia piękna. Spełnij swoje marzenia o czerwonych paznokciach.

Zdradzę Ci nasz brokatowy sekRED

na duet idealny.

Musi być namiętny,

wyrazisty i niebanalny.

Sexi REDaktorka szukała perfekcyjnej miłości,

takiej która doda jej skrzydeł i radości.

Kocha kolor czerwony,

a czerwony to RED,

więc miłosny pośREDnik ogłosił:

"Tylko RED metal

będzie Cię na rękach nosił!"

Pojemność 4ml

Wszystkie lakiery hybrydowe NEESS są produkowane w Europie i poddawane restrykcyjnym testom jakości. Staranne połączenie składników i pigmentów oraz odpowiednia konsystencja sprawia, że struktura utwardzonego lakieru jest bardzo elastyczna i łatwo dopasowuje się do powierzchni paznokcia. Manicure hybrydowy wykonany produktami NEESS gwarantuje trwałość do 3 tygodni bez odprysków i zarysowań*. *Przy zastosowaniu wszystkich produktów z linii NEESS dedykowanych do wykonania manicure hybrydowego