7418/4

Lakier hybrydowy Beż Przesady 4 ml beżowy

15.99
Quantity:

Lakier hybrydowy BEŻ-PRZESADY to połączenie ciepłego odcienia beżu z drobinkami mieniącymi się w świetle. Z jednej strony kolor jest neutralny, nadaje elegancji i prostoty a z drugiej iskrzący się przełamując nudę na paznokciach.

Kolor, który idealnie wpisuje się w trendy modowe 2018. Pasuje do kobiet w każdym wieku, dodając iście magicznego charakteru. Wzbogacony różowym pyłem, beżowy lakier hybrydowy jest odpowiedzią na połączenie klasyki z nowoczesnością.  Zestawiając lakier hybrydowy nude z błękitnym płaszczem i żółtymi dodatkami stworzysz najmodniejszą stylizację jesień-zima 2018! Wyrażaj siebie każdego dnia poprzez nieoczywiste połączenia modowe. Naturalny wygląd z dodatkiem nowoczesnych elementów doda Ci charakteru i pewności siebie! 

To historia strasznie nudna… BEŻ-JAJ! krzyknął ktoś z kamienia, chyba jakiś bez imienia.. Czy nudziaki będą modne? Ciepłe i te chłodne? BEŻ-PRZESADY moja Droga gdy brokatu mu się doda, wtedy pięknie się zaświeci, BEŻ-RETUSZU też obleci! Tyle sensu w tym BEŻ-SENSIE i nadziei w BEŻ-NADZIEJI… I że teraz BEŻ-GLUTENU jest na topie? No może, może, ale to chyba na non stopie!

Pojemność 4ml

Wszystkie lakiery hybrydowe NEESS są produkowane w Europie i poddawane restrykcyjnym testom jakości. Staranne połączenie składników i pigmentów oraz odpowiednia konsystencja sprawia, że struktura utwardzonego lakieru jest bardzo elastyczna i łatwo dopasowuje się do powierzchni paznokcia. Manicure hybrydowy wykonany produktami NEESS gwarantuje trwałość do 3 tygodni bez odprysków i zarysowań*. *Przy zastosowaniu wszystkich produktów z linii NEESS dedykowanych do wykonania manicure hybrydowego